za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. К.Вода


 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
Се издава Деловен простор во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 1 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 200 m2 Соби 9 Евид. број33235 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Се издава деловен простор на први кат преграден со гипс картон ѕидови.Може да се трансформира во океански простор со мала корекција
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje