za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

 • Издава Деловен простор во нас КВода
 • Издава Деловен простор во нас КВода
 • Издава Деловен простор во нас КВода
 • Издава Деловен простор во нас КВода
 • Издава Деловен простор во нас КВода
 • Издава Деловен простор во нас КВода
 • Издава Деловен простор во нас КВода

Издава Деловен простор во нас. К.Вода Скопје / К.Вода eur 1 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 505 m2 Соби 9 Евид. број33234 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Се издава деловен простор со оформени апартмански единици, посебна кујна , два лифта скалишен простор


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ CESMA
EUR 220

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ CESMA

Соби 2 Квадратура 41 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
EUR 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Квадратура 56 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOB STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOB. STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA

Соби 2 Квадратура 46 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, prodavam stan vo Bitola