za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. К.Вода


 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
Се издава Деловен простор во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 1 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 505 m2 Соби 9 Евид. број33234 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Се издава деловен простор со оформени апартмански единици, посебна кујна , два лифта скалишен простор
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje