za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. К.Вода


  • Се издава Деловен простор во  нас КВода
  • Се издава Деловен простор во  нас КВода
  • Се издава Деловен простор во  нас КВода
Се издава Деловен простор во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 1400 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 117 m2 Соби 7 Евид. број4996 Објавено 07-05-2020
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Градско парно

во Расадник, со излог и тоалет, пред локалот има тераса и паркинг. Може дополнителни 43м2
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici