za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. Водно


  • Се издава Деловен простор во  нас Водно
  • Се издава Деловен простор во  нас Водно
Се издава Деловен простор во нас. Водно Скопје / Водно € 250 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 38 m2 Соби 7 Евид. број27577 Објавено 26-02-2021
активен
Телефон
Спрат приземјеДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава деловен простор;Капиштец
€ 150

Се издава деловен простор;Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2
Се издава куќа деловен простор
€ 1200

Се издава куќа (деловен простор)

Соби 6 Бањи Квадратура 313 m2
Се издава деловен простор 800м2Центар
€ 5500

Се издава деловен простор 800м2,Центар

Соби 0 Бањи Квадратура 800 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје