za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. Ѓ.Петров


 • Се издава Деловен простор во нас ЃПетров
 • Се издава Деловен простор во нас ЃПетров
 • Се издава Деловен простор во нас ЃПетров
 • Се издава Деловен простор во нас ЃПетров
 • Се издава Деловен простор во нас ЃПетров
 • Се издава Деловен простор во нас ЃПетров
Се издава Деловен простор во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров € 350 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 37 m2 Соби 0 Евид. број35127 Објавено 30-03-2021
активен
Телефон
Спрат приземје

Со излог, недалеку од школото, има паркинг
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 0 Бањи Квадратура 140 m2
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 0 Бањи Квадратура 165 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici