za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Деловен простор во нас. Ѓ.Петров

  • Издава Деловен простор во  нас ЃПетров
  • Издава Деловен простор во  нас ЃПетров
  • Издава Деловен простор во  нас ЃПетров
  • Издава Деловен простор во  нас ЃПетров
Издава Деловен простор во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров eur 400 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 200 m2 Соби 0 Евид. број25431 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

во зона за лесна индустрија, после пругата, има посебен влез, водомер и струјомер


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Бањи Квадратура 137 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici