Издавам стан на 2 нивоа од 40 м2 во Карпош 1


  • Издавам стан на 2 нивоа од 40 м2 во Карпош 1
  • Издавам стан на 2 нивоа од 40 м2 во Карпош 1
  • Издавам стан на 2 нивоа од 40 м2 во Карпош 1
Издавам стан на 2 нивоа од 40 м2 во Карпош 1 Скопје / Карпош 1 MKD 0 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 40 m2 FB Линк Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

издавам стан на 2 нивоа од 40 м2 во Карпош 1.Станот е на ул. Никола Тесла, карши машински факултет, во близина на зоолошка градина и градскиот парк. Целосно е опремен, има машина за перење и вградени кујнски елементи. Цена 250евра,доколку се работи за подолг престој има можност за договор околу цената.
Ели
Jelena JovanovskaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3

Соби 3 Бањи Квадратура 98 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО КАРПОШ 4
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО КАРПОШ 4

Соби 3 Бањи Квадратура 86 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје