za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издавам стан во центар


  • Издавам стан во центар
  • Издавам стан во центар
  • Издавам стан во центар
  • Издавам стан во центар
Издавам стан во центар Скопје / Центар € 196 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 72 m2 Телефон

Се изава стан во строг центар, спроти Рамстор во центар, наместен со центрано парно греење, сао за студент/ки
ЈованВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 63м2Центар
€ 350

Се издава стан 63м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 63 m2
СТАН НА МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СТАН НА МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Бањи Квадратура 62 m2
Се продава стан 79м2Центар
€ 80000

Се продава стан 79м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 79 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje