za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4

  • ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4

ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4 Скопје / Карпош 4 MKD 1 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 75 m2 Соби 3 Евид. број Објавено 13-05-2020 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Издавам комплетно наместен стан, штотуку реновиран, во уредна состојба.
Греењето е на струја,а има дополнително и клима уред.
Има 2 спални соби и дневен престој.
Се наоѓа во Карпош 4 на 200м од Скопје Сити Мол.

СЛОБОДЕН ОД 1ВИ АВГУСТ!!!


СашеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN DUPLEX VO KARPOS 4
EUR 210

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN DUPLEX VO KARPOS 4

Соби 2 Квадратура 65 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici