Се продава куќа

Добијте понуда од агент
Se prodava preubava Kukja vo Cento
€ 165000

Se prodava preubava Kukja vo Cento

Соби 5 Квадратура 140m2
Се продава Куќа во  нас Сингелиќ
€ 90000

Се продава Куќа во нас. Сингелиќ

Соби 0 Квадратура 85m2
Се продава Куќа во  нас Визбегово
€ 88000

Се продава Куќа во нас. Визбегово

Соби 4 Квадратура 110m2
Се продава Куќа во  нас Бардовци
€ 1050000

Се продава Куќа во нас. Бардовци

Соби 5 Квадратура 413m2
Renovirana kuka 132m2 so dvor 814m2 vo Pripor
MKD 0

Renovirana kuka 132m2 so dvor 814m2 vo Pripor

Соби 3 Квадратура 132m2
Се продава Куќа во  нас Пинтија
€ 123000

Се продава Куќа во нас. Пинтија

Соби 4 Квадратура 140m2
Се продава куќа со плац во Виница
MKD 1

Се продава куќа со плац во Виница

Соби 0 Квадратура 0m2
80m2 prodazba Dracevo
MKD 1

80m2 prodazba Dracevo

Соби 3 Квадратура 80m2
Куќа
€ 145000

Куќа

Соби 4 Квадратура 150m2
Kuka vo nRadisani
€ 210000

Kuka vo n.Radisani

Соби 5 Квадратура 296m2