za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

61м2 стан во објект во изградба „Резиденс 2“ н.Аеродром

  • 61м2 стан во објект во изградба „Резиденс 2“ нАеродром
  • 61м2 стан во објект во изградба „Резиденс 2“ нАеродром
  • 61м2 стан во објект во изградба „Резиденс 2“ нАеродром
  • 61м2 стан во објект во изградба „Резиденс 2“ нАеродром
  • 61м2 стан во објект во изградба „Резиденс 2“ нАеродром

61м2 стан во објект во изградба „Резиденс 2“ н.Аеродром Скопје / Аеродром EUR 1 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 61 m2 Соби 3 Евид. број Објавено 29-07-2020 Телефон
3-собен Спрат -

61м2 стан во објект во изградба „Резиденс 2“ н.Аеродром , објект лоциран на булеварот Фрањо Клуз наспроти ООУ Блаже Конески.
Објектот располага со гарсоњери, двоособни, трособни и четирисобни станови почнувајќи од 28м2 до 78м2. Сите станови можете да ги погледнете на www.porta.com.mk


ПортаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2
EUR 54000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA
EUR 29000

DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA

Соби 1 Бањи Квадратура 27 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici