• Се издава
  • Се издава
  • Се издава
Се издава Скопје / Капиштец € 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 45 m2 Телефон

Се издава наместен стан во капиштец
ЛидијаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава магацински просторПинтија
€ 1800

Се издава магацински простор,Пинтија

Соби 0 Бањи Квадратура 200 m2
Се издава стан 42м2 на Илинденска
€ 250

Се издава стан 42м2 на Илинденска

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2
Се издава вила 320м2Жданец
€ 1400

Се издава вила 320м2,Жданец

Соби 6 Бањи Квадратура 320 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје