mk Се издава стан 62м2,Ѓорче Петров 230€ - 53135

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава стан 62м2,Ѓорче Петров


  • Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
  • Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
  • Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
  • Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
  • Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
  • Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
  • Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
  • Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
Се издава стан 62м2,Ѓорче Петров Скопје / Ѓорче Петров € 230 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 62 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 5 кат Состојба Реновиран Подрум Да Греење Друго Ориентација Југ

Се издава стан 62м2,Ѓорче Петров кај полицијата
Станот е со две спални комплетно наместен
се наоѓа на 5ти кат без лифт
вселив веднаш
ЦЕНА: 230е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА:E429
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
€ 43000

Се продава двособен стан 50м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава двособен стан 43м2Ѓорче Петров
€ 38600

Се продава двособен стан 43м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје