za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава стан 34м2,Карпош 1


  • Се издава стан 34м2Карпош 1
  • Се издава стан 34м2Карпош 1
  • Се издава стан 34м2Карпош 1
  • Се издава стан 34м2Карпош 1
  • Се издава стан 34м2Карпош 1
  • Се издава стан 34м2Карпош 1
Се издава стан 34м2,Карпош 1 Скопје / Карпош € 180 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 34 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 1 кат Состојба Стар Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се издава стан 34м2,Карпош 1 позади Симпо кај полицијата
Станот се наоѓа на 1кат
Комплетно намесетен
со посебна спална соба
Вслеив од 1 Октомври
ЦЕНА: 180е
За повеќе информации контактирајте не на слдниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА: D856
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 43м2Карпош 2
€ 270

Се издава стан 43м2,Карпош 2

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
Се издава двособен стан 49м2Карпош 3
€ 250

Се издава двособен стан 49м2,Карпош 3

Соби 2 Бањи Квадратура 49 m2
Се издава трособен стан 54м2Карпош 4
€ 200

Се издава трособен стан 54м2,Карпош 4

Соби 3 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје