mk Се издава куќа 240м2,Сопиште 1,500€ - 53203

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава куќа 240м2,Сопиште


  • Се издава куќа 240м2Сопиште
  • Се издава куќа 240м2Сопиште
  • Се издава куќа 240м2Сопиште
  • Се издава куќа 240м2Сопиште
  • Се издава куќа 240м2Сопиште
  • Се издава куќа 240м2Сопиште
Се издава куќа 240м2,Сопиште Скопје / Кисела Вода € 1500 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 240 m2 Телефон
Спрат 2 кат 2 кат Состојба Реновиран Греење Друго Ориентација Југ Запад

Се издава куќа 240м2,Сопиште
одлична локација на падините на Водно пред Сопиште
на ул.Сава Ковачевиќ
Со прекрасен среден двор 550м2
Организиран со 10соби и два тоалета
Прекрасен поглед над градот
на само 5км од градот
Цена: 1,500 е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА:C363
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава деловен простор куќа 240м2Сопиште
€ 1500

Се издава деловен простор куќа 240м2,Сопиште

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
Се продава двосемејна-куќа 240м2Пинтија
€ 130000

Се продава двосемејна-куќа 240м2,Пинтија

Соби 7 Бањи Квадратура 240 m2
Се продава самостојна двосемјна куќа 240м2Влае
€ 245000

Се продава самостојна двосемјна куќа 240м2,Влае

Соби 10 Бањи Квадратура 240 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје