za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава стан во CEVAHIR SKY CITY


  • Се издава стан во CEVAHIR SKY CITY
  • Се издава стан во CEVAHIR SKY CITY
  • Се издава стан во CEVAHIR SKY CITY
  • Се издава стан во CEVAHIR SKY CITY
  • Се издава стан во CEVAHIR SKY CITY
  • Се издава стан во CEVAHIR SKY CITY
  • Се издава стан во CEVAHIR SKY CITY
  • Се издава стан во CEVAHIR SKY CITY
Се издава стан во CEVAHIR SKY CITY Скопје / Аеродром € 600 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 99 m2 Телефон
3-собен Наместеност Луксузно наместен Спрат -

Се издава луксузен, модерно опремен стан во Џевахир - Cevahir SKY CITY, во населба Аеродром.
Станот се издава за период од три месеци месеци, по цена од 600 евра месечно, со вклучени режиски трошоци во таа цена.
Станот е со 2 спални соби, две купатила и има паркинг.
Станот се наоѓа во Блок Б.
Христина Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN VO CITY TOWER
€ 300

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN VO CITY TOWER

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
Se prodava opremen stan 69m2 kaj City Mall
€ 76000

Se prodava opremen stan 69m2 kaj City Mall

Соби 3 Бањи Квадратура 69 m2
Се издава трособен стан 552Тафталиџе
€ 300

Се издава трособен стан 552,Тафталиџе

Соби 3 Бањи Квадратура 55 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје