za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава стан во Карпош1 на Рузвелтова


  • Се издава стан во Карпош1 на Рузвелтова
  • Се издава стан во Карпош1 на Рузвелтова
  • Се издава стан во Карпош1 на Рузвелтова
  • Се издава стан во Карпош1 на Рузвелтова
  • Се издава стан во Карпош1 на Рузвелтова
  • Се издава стан во Карпош1 на Рузвелтова
  • Се издава стан во Карпош1 на Рузвелтова
Се издава стан во Карпош1 на Рузвелтова Скопје / Карпош 1 € 280 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 82 m2 Телефон
3-собен Спрат -

Се издава стан во Карпош на Рузвелтова. Станот е на 3 кат со две спални соби и слободен паркинг простор.
ПетарВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 45м2Карпош1
€ 300

Се издава стан 45м2,Карпош1

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
Се издава гарсоњера 25м2Карпош1
€ 200

Се издава гарсоњера 25м2,Карпош1

Соби 1 Бањи Квадратура 25 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје