za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава стан во населба Аеродром


  • Се издава стан во населба Аеродром
  • Се издава стан во населба Аеродром
  • Се издава стан во населба Аеродром
  • Се издава стан во населба Аеродром
Се издава стан во населба Аеродром Скопје / Аеродром MKD 0 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 62 m2 FB Линк Телефон
Гарсоњера Наместеност Наместен Спрат -

Се издава стан во населба Аеродром (62м2) во зградата над ресторант Еквилибриум (Equilibrium) на 9ти кат. Зградата е нова, располага со два лифта и бесплатен паркинг околу целата зграда.
Цена по договор
Grozdanka NadzinskaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје