се издава стан на кружниот тек на порта влае


  • се издава стан на кружниот тек на порта влае
  • се издава стан на кружниот тек на порта влае
  • се издава стан на кружниот тек на порта влае
  • се издава стан на кружниот тек на порта влае
  • се издава стан на кружниот тек на порта влае
  • се издава стан на кружниот тек на порта влае
  • се издава стан на кружниот тек на порта влае
  • се издава стан на кружниот тек на порта влае
се издава стан на кружниот тек на порта влае Скопје / Ѓ.Петров MKD 12000 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 45 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Станот е целосно опремен, први кат со лифт,дневна, кујна со трпезарија, спална со брачен и единечен кревет, две инвертер клими. Локација веднаш на влезот на Ѓорче, на кружниот тек со поглед према центар.
gligorВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Урбан Ливинг издава 4 собен стан во Порта Влае
€ 105600

Урбан Ливинг издава 4 собен стан во Порта Влае

Соби 4 Бањи Квадратура 96 m2
Се продава трособен стан 76м2Порта Влае
€ 74000

Се продава трособен стан 76м2,Порта Влае

Соби 3 Бањи Квадратура 76 m2
Се продава трособен стан 76м2порта Влае
€ 72000

Се продава трособен стан 76м2,порта Влае

Соби 3 Бањи Квадратура 76 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје