mk Се издава стан во Буњаковец - 50983

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава стан во Буњаковец


  • Се издава стан во Буњаковец
  • Се издава стан во Буњаковец
  • Се издава стан во Буњаковец
Се издава стан во Буњаковец Скопје / Центар MKD 0 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 0 m2 FB Линк Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Se izdava stan vo bunjakovec so 2 spalni centralno grenje cena po gogovor
Lepa DimishkovaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава двособен стан 60м2Буњаковец
€ 300

Се издава двособен стан 60м2,Буњаковец

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се продава трособен стан 83м2Буњаковец
€ 900

Се продава трособен стан 83м2,Буњаковец

Соби 3 Бањи Квадратура 83 m2
Се издава стан 63м2Центар
€ 350

Се издава стан 63м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 63 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје