mk Се издава стан кај Буњаковец 230€ - 51091

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава стан кај Буњаковец


  • Се издава стан кај Буњаковец
  • Се издава стан кај Буњаковец
  • Се издава стан кај Буњаковец
Се издава стан кај Буњаковец Скопје / Центар € 230 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 57 m2 FB Линк Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава стан кај Буњаковец, Центар, 57м2, една спална со два единечни кревети, една соба со еден единечен кревет, дневна со кујна, 230 евра.
Olivera VelickovskaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава двособен стан 60м2Буњаковец
€ 300

Се издава двособен стан 60м2,Буњаковец

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се продава трособен стан 83м2Буњаковец
€ 900

Се продава трособен стан 83м2,Буњаковец

Соби 3 Бањи Квадратура 83 m2
Се издава стан 43м2Карпош 2
€ 270

Се издава стан 43м2,Карпош 2

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје