mk Се издава куќа (деловен простор) 1,200€ - 53201

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава куќа (деловен простор)


  • Се издава куќа деловен простор
  • Се издава куќа деловен простор
  • Се издава куќа деловен простор
  • Се издава куќа деловен простор
  • Се издава куќа деловен простор
  • Се издава куќа деловен простор
  • Се издава куќа деловен простор
  • Се издава куќа деловен простор




Се издава куќа (деловен простор) Скопје / Кисела Вода € 1200 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 313 m2 Телефон
Наместеност Празен Спрат 2 кат 2 кат Состојба Реновиран Греење Друго Ориентација Југ Запад

Се изнајмува луксузна резиденција за домување (може и за деловен простор) во Пржино со површина од 313 м2 и дворно место 250м2.
Резиденцијата се наоѓа на улица Караџица, со поглед кон Водно.
Сутеренски дел - гаражен простор за две возила, јутилити просторија на приземје, тоалет со туш кабина, кујна и дневна соба
1 кат - трпезарија, кујна, дневна соба и тоалет со туш кабина
2 кат - 3 спални соби, голема бања со џакузи, голема тераса
Поткровје - 2 спални соби, тоалет со туш кабина
Куќата поседува парно греење комбинирано струја-нафта, соларна енергија, алармен систем, климатизирани прстории
ЦЕНА: 1.200 е
За повеќе информации контактирајте на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА: С364




Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини




Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје