za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава убаво наместен стан во Црниче


  • Се издава убаво наместен стан во Црниче
  • Се издава убаво наместен стан во Црниче
  • Се издава убаво наместен стан во Црниче
  • Се издава убаво наместен стан во Црниче
  • Се издава убаво наместен стан во Црниче
  • Се издава убаво наместен стан во Црниче
Се издава убаво наместен стан во Црниче Скопје / Црниче € 400 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 90 m2 Телефон

Се издава убаво наместен стан во Црниче од 90м2, со две спални во близина на поштата. Ев. број 16856
Оливер 078/339-364
ОливерВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава двособен стан 48м2Црниче
€ 180

Се издава двособен стан 48м2,Црниче

Соби 2 Бањи Квадратура 48 m2
Се издава трособен стан 60м2Црниче
€ 290

Се издава трособен стан 60м2,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се издава гарсоњера 41м2Црниче
€ 200

Се издава гарсоњера 41м2,Црниче

Соби 1 Бањи Квадратура 41 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje