Се издава празен стан 70м2,Капиштец ( Деловен )


 • Се издава празен стан 70м2Капиштец Деловен
 • Се издава празен стан 70м2Капиштец Деловен
 • Се издава празен стан 70м2Капиштец Деловен
 • Се издава празен стан 70м2Капиштец Деловен
 • Се издава празен стан 70м2Капиштец Деловен
 • Се издава празен стан 70м2Капиштец Деловен
Се издава празен стан 70м2,Капиштец ( Деловен ) Скопје / Скопје Центар € 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 70 m2 Телефон
Наместеност Празен Спрат мезанин Состојба Нов Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се издава празен стан 70м2,Капиштец
Одличен е и за деловен простор
Се наоѓа на приземје со парно греење
ЦЕНА: 300е
За повеќе информации контактирјте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА: B855
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава деловен простор;Капиштец
€ 150

Се издава деловен простор;Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2
Се издава празен трособен станЦЕНТАР
€ 250

Се издава празен трособен стан,ЦЕНТАР

Соби 3 Бањи Квадратура 53 m2
Се издава празен стан 50м2Партизанска
€ 150

Се издава празен стан 50м2,Партизанска

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје