Се издава празен трособен стан,ЦЕНТАР


  • Се издава празен трособен станЦЕНТАР
  • Се издава празен трособен станЦЕНТАР
  • Се издава празен трособен станЦЕНТАР
  • Се издава празен трособен станЦЕНТАР
  • Се издава празен трособен станЦЕНТАР
Се издава празен трособен стан,ЦЕНТАР Скопје / Скопје Центар € 250 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 53 m2 Телефон
Наместеност Празен Спрат 6 кат 6 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Друго Ориентација Север

Се издава трособен стан со површина 53 м2, во станбена зграда на ул. Наум Наумовски Борче
Станот се наоќа на 6 кат со лифт.
Се издава комплетно празен со кујна опремена со основни елементи, 1 бања и тераса.
Греење со инвертери.
Просториите во станот се со северна ориентација.
ЦЕНА: 250е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА:B853
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје