za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

СЕ ИЗДАВА ОДЛИЧНО УРЕДЕН СТАН!


  • СЕ ИЗДАВА ОДЛИЧНО УРЕДЕН СТАН
  • СЕ ИЗДАВА ОДЛИЧНО УРЕДЕН СТАН
  • СЕ ИЗДАВА ОДЛИЧНО УРЕДЕН СТАН
  • СЕ ИЗДАВА ОДЛИЧНО УРЕДЕН СТАН
  • СЕ ИЗДАВА ОДЛИЧНО УРЕДЕН СТАН
  • СЕ ИЗДАВА ОДЛИЧНО УРЕДЕН СТАН
  • СЕ ИЗДАВА ОДЛИЧНО УРЕДЕН СТАН
  • СЕ ИЗДАВА ОДЛИЧНО УРЕДЕН СТАН
СЕ ИЗДАВА ОДЛИЧНО УРЕДЕН СТАН! Скопје / К.Вода € 240 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 60 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава одлично уреден стан во н.кисела вода, веднаш позади Расадник, на високо приземје.
Површина 60м2, трособен, дневна , кујна, тоалет и две спални соби.
Висина на месечна закупнина за подолго закупување - 240 ЕУР месечно.
ИванВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН НА ВОДНО
MKD 0

ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН НА ВОДНО

Соби 3 Бањи Квадратура 78 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје