• Се издава деловен простор 81м2Центар
 • Се издава деловен простор 81м2Центар
 • Се издава деловен простор 81м2Центар
 • Се издава деловен простор 81м2Центар
 • Се издава деловен простор 81м2Центар
 • Се издава деловен простор 81м2Центар
 • Се издава деловен простор 81м2Центар
 • Се издава деловен простор 81м2Центар
Се издава деловен простор 81м2,Центар Скопје / Скопје Центар € 400 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 81 m2 Телефон
Спрат Греење Друго

Се издава деловен простор 81м2,Центар дебар маало, со поглед на ул.Орце Николов
Се издава празен, на 1кат
Организиран со просторна дневна соба,две помали простории,кујна,два тоалета,два балкони,два ходника
Парно греење ,клима и интернет инсталација
Вселив Веднаш
ЦЕНА: 400е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
075 405 606 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:B808
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава деловен простор 800м2Центар
€ 5500

Се издава деловен простор 800м2,Центар

Соби 0 Бањи Квадратура 800 m2
Се издава деловен простор 45м2Центар
€ 250

Се издава деловен простор 45м2,Центар

Соби 0 Бањи Квадратура 45 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје