mk Се издава деловен простор 800м2,Центар 5,500€ - 53016

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Се издава деловен простор 800м2Центар
  • Се издава деловен простор 800м2Центар
Се издава деловен простор 800м2,Центар Скопје / Скопје Центар € 5500 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 800 m2 Телефон
Спрат Греење Друго

Се издава деловен простор ( зграда) 800м2,Центар кај Броз Кафе
намена за канцеларии,претсатвништва,ординација...
ЦЕНА: 5.500е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
075 302 252 Елена
078 967 010 Силвана
ШИФРА: B868
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава деловен простор  81м2Центар
€ 400

Се издава деловен простор 81м2,Центар

Соби 0 Бањи Квадратура 81 m2
Се издава деловен простор 45м2Центар
€ 250

Се издава деловен простор 45м2,Центар

Соби 0 Бањи Квадратура 45 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје