• Се издава деловен простор 45м2Центар
  • Се издава деловен простор 45м2Центар
  • Се издава деловен простор 45м2Центар
  • Се издава деловен простор 45м2Центар
  • Се издава деловен простор 45м2Центар
  • Се издава деловен простор 45м2Центар
  • Се издава деловен простор 45м2Центар
  • Се издава деловен простор 45м2Центар
Се издава деловен простор 45м2,Центар Скопје / Скопје Центар € 250 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 45 m2 Телефон
Спрат Греење Друго

Се издава деловен простор 45м2 ,Центар во близина на државна болница
Идеален за аптека,слаткарница...
Има и магацински простор
ЦЕНА: 250е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА:B831
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се изнајмува деловен простор 45м2Капиштец
€ 250

Се изнајмува деловен простор 45м2,Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 45 m2
Се издава деловен простор 800м2Центар
€ 5500

Се издава деловен простор 800м2,Центар

Соби 0 Бањи Квадратура 800 m2
Се издава деловен простор  81м2Центар
€ 400

Се издава деловен простор 81м2,Центар

Соби 0 Бањи Квадратура 81 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје