mk Се издава деловен простор од 22м2 100€ - 33250

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Се издава деловен простор од 22м2
  • Се издава деловен простор од 22м2
  • Се издава деловен простор од 22м2
  • Се издава деловен простор од 22м2
  • Се издава деловен простор од 22м2
Се издава деловен простор од 22м2 Скопје / К.Вода € 100 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 22 m2 Телефон

Се издава деловен простор од 22м2, на ул.Емил Зола, кај стара Рампа во кисела вода. Слободен од 01.01.2018 година
ЉупчоВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава деловен простор;Капиштец
€ 150

Се издава деловен простор;Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2
Се издава куќа деловен простор
€ 1200

Се издава куќа (деловен простор)

Соби 6 Бањи Квадратура 313 m2
Се издава деловен простор 800м2Центар
€ 5500

Се издава деловен простор 800м2,Центар

Соби 0 Бањи Квадратура 800 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје