mk Се издава деловен простор во Капиштец 200€ - 55457

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Се издава деловен простор во Капиштец
  • Се издава деловен простор во Капиштец
Се издава деловен простор во Капиштец Скопје / Капиштец € 200 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 22 m2 Телефон
1-собен Наместеност Празен Спрат -

Се издава деловен простор во Капиштец (Блиску Водњанска, Клинички Центар, Медицински Факултет.) 22 метри квадратни на приземје опремен со мини кујна и тоалет. Цена по договор
Bojan SpasovskiВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје