za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава трособен стан 80м2,Центар


  • Се издава трособен стан 80м2Центар
  • Се издава трособен стан 80м2Центар
Се издава трособен стан 80м2,Центар Скопје / Скопје Центар € 350 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 80 m2 Телефон
Наместеност Празен Спрат 1 кат Состојба Реновиран Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се издава трособен стан 80м2,Центар
комплетно реновиран на 1кат со лифт
Станот е со две спални соби,дневна соба ,кујна ,трпезарија,бања и гостински тоалет
Централно греење
Станот се издава празен но постои можност да се издаде и намесетен цена по договор
ЦЕНА: 350е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА:B848
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава трособен стан 80м2Тафталиџе 2
€ 1150

Се продава трособен стан 80м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2
Се продава трособен стан 80м2Хром
€ 70000

Се продава трособен стан 80м2,Хром

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2
Се продава трособен стан 80м2Влае
€ 1200

Се продава трособен стан 80м2,Влае

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје