za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава трособен стан 74м2,Центар


  • Се издава трособен стан 74м2Центар
  • Се издава трособен стан 74м2Центар
  • Се издава трособен стан 74м2Центар
  • Се издава трособен стан 74м2Центар
  • Се издава трособен стан 74м2Центар
  • Се издава трособен стан 74м2Центар
  • Се издава трособен стан 74м2Центар
  • Се издава трособен стан 74м2Центар
Се издава трособен стан 74м2,Центар Скопје / Скопје Центар € 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 74 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 4 кат Состојба Реновиран Лифт Да Греење На струја Ориентација Југ Запад

Се издава трособен стан 74м2 во Центар позади Католичка
Станот е на 4ти кат со лифт
Целосно реновиран и комплетно наместен
Со 2 спални соби,два тоалета,две тераси,кујна дневна и трпезарија
Греење со панелки
ЦЕНА: 300е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА:B827
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава трособен стан 74м2Влае
€ 950

Се продава трособен стан 74м2,Влае

Соби 3 Бањи Квадратура 74 m2
Се продава трособен стан 74м2 со гаражаВлае
€ 950

Се продава трособен стан 74м2 со гаража,Влае

Соби 3 Бањи Квадратура 74 m2
Се издава трособен наместен стан Центар
€ 300

Се издава трособен наместен стан Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје