Се издава трособен стан 62м2,Капиштец


  • Се издава трособен стан 62м2Капиштец
  • Се издава трособен стан 62м2Капиштец
  • Се издава трособен стан 62м2Капиштец
  • Се издава трособен стан 62м2Капиштец
  • Се издава трособен стан 62м2Капиштец
  • Се издава трособен стан 62м2Капиштец
  • Се издава трособен стан 62м2Капиштец
  • Се издава трособен стан 62м2Капиштец
Се издава трособен стан 62м2,Капиштец Скопје / Скопје Центар € 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 62 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат мезанин Состојба Реновиран Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се издава трособен намeстен стан од 62м2 ,Капиштец
Станот е на високо приземје со централно греење, паркинг
Може и за студенти
Вслелив од 1 август
ЦЕНА: 300е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
076 636 213 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:B777
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се изнајмува трособен стан 62м2Центар
€ 330

Се изнајмува трособен стан 62м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Се продава трособен стан 62м2насАлександрија
€ 62000

Се продава трособен стан 62м2,нас.Александрија

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Се продава трособен стан 62м2Џеваир
€ 74000

Се продава трособен стан 62м2,Џеваир

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје