za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава трособен стан 60м2,Црниче


  • Се издава трособен стан 60м2Црниче
  • Се издава трособен стан 60м2Црниче
  • Се издава трособен стан 60м2Црниче
  • Се издава трособен стан 60м2Црниче
  • Се издава трособен стан 60м2Црниче
  • Се издава трособен стан 60м2Црниче
  • Се издава трособен стан 60м2Црниче
Се издава трособен стан 60м2,Црниче Скопје / Карпош € 290 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 60 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 1 кат Состојба Нов Греење Друго Ориентација Југ Запад

Се издава целосно наместен трособен стан од 60м2 во Црниче(над МВР)
Зградата е нова на мирна локација и преубав видик на градот
Со сопствено парно греење на струја.
Организиран е со две спални соби ,бања,гостински тоалет ,дневна ,кујна и трпезарија,тераса со поглед.
Во близина на градинка и основно училиште.
ЦЕНА: 290е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
076 636 213 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА: B776
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 60м2Кисела Вода
€ 280

Се издава трособен стан 60м2,Кисела Вода

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се продава нов трособен стан на Водно60м2
€ 84000

Се продава нов трособен стан на Водно,60м2

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се продава трособен стан 60м2Хром
€ 53000

Се продава трособен стан 60м2,Хром

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје