Се издава наместен стан 56м2,Мичурин


  • Се издава наместен стан 56м2Мичурин
  • Се издава наместен стан 56м2Мичурин
  • Се издава наместен стан 56м2Мичурин
  • Се издава наместен стан 56м2Мичурин
  • Се издава наместен стан 56м2Мичурин
  • Се издава наместен стан 56м2Мичурин
  • Се издава наместен стан 56м2Мичурин
  • Се издава наместен стан 56м2Мичурин
Се издава наместен стан 56м2,Мичурин Скопје / Аеродром € 250 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 56 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 1 кат 1 кат Состојба Реновиран Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се издава комплетно наместен реновиран стан (2018) во Мичурин, населба Аеродром. Станот е во перфектна состојба и се наоѓа на прв кат, со лифт.

Во станот има скроз нова спална со нови душеци, нови плакари, нов клима уред, нова трпезарија, нова гарнитура (петтосед), нови комоди, 50 инчен Smart TV, дополнителен телевизор во спална, целосно наместена бања со скроз нова машина за алишта, 2 балкони. Кујната е целосно опремена со скроз нови фрижидер и машина за садови. Во станот има можност за приклучок и од Телекабел и од Телеком.
Станот се наоѓа на 5 минути од Центар .
ЦЕНА: 250е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
076 636 213 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен наместен станМичурин
€ 250

Се издава трособен наместен стан,Мичурин

Соби 3 Бањи Квадратура 65 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје