za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава двособен стан 48м2,Црниче


  • Се издава двособен стан 48м2Црниче
  • Се издава двособен стан 48м2Црниче
  • Се издава двособен стан 48м2Црниче
  • Се издава двособен стан 48м2Црниче
Се издава двособен стан 48м2,Црниче Скопје / Карпош € 180 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 48 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 2 кат Состојба Реновиран Лифт Да Греење Друго Ориентација Југ Запад

Се издава двособен целосно опремен стан во Црниче кај Кам
Со сопствено парно ,клима
На 2 ри кат со лифт
ЦЕНА:180е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
076 636 213 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:C330
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 48м2Дебар Маало
€ 200

Се издава стан 48м2,Дебар Маало

Соби 2 Бањи Квадратура 48 m2
Се издава трособен стан 60м2Црниче
€ 290

Се издава трособен стан 60м2,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се издава двособен стан 50м2Хром
€ 200

Се издава двособен стан 50м2,Хром

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје