Се издава двособен стан 47м2,Центар


  • Се издава двособен стан 47м2Центар
  • Се издава двособен стан 47м2Центар
  • Се издава двособен стан 47м2Центар
  • Се издава двособен стан 47м2Центар
  • Се издава двособен стан 47м2Центар
  • Се издава двособен стан 47м2Центар
  • Се издава двособен стан 47м2Центар
Се издава двособен стан 47м2,Центар Скопје / Скопје Центар € 200 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 47 m2 Телефон
Спрат 4 кат 4 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Друго Ориентација Југ Запад

Се издава двособен стан 47м2,Центар
Населба Пролет до Н.Железничка
станот е на 4 ти кат со Лифт
Сопствено парно на струја и клима
Делумно намесетен ( комплет опремена кујна и тоалет)
Вселив Веднаш
ЦЕНА: 200е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони;
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА: B826
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава двособен стан 38м2Центар
€ 240

Се издава двособен стан 38м2,Центар

Соби 2 Бањи Квадратура 38 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје