Се издава трособен наместен стан Центар


  • Се издава трособен наместен стан Центар
  • Се издава трособен наместен стан Центар
  • Се издава трособен наместен стан Центар
  • Се издава трособен наместен стан Центар
  • Се издава трособен наместен стан Центар
  • Се издава трособен наместен стан Центар
  • Се издава трособен наместен стан Центар
Се издава трособен наместен стан Центар Скопје / Скопје Центар € 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 60 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 2 кат 2 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се издава трособен стан во Центар на ул.Златко Шнајдер
Станот е комплетно намесетен
веднаш вселив
ЦЕНА: 300е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА: B843
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје