za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава гарсоњера 41м2,Црниче


  • Се издава гарсоњера 41м2Црниче
  • Се издава гарсоњера 41м2Црниче
  • Се издава гарсоњера 41м2Црниче
  • Се издава гарсоњера 41м2Црниче
  • Се издава гарсоњера 41м2Црниче
  • Се издава гарсоњера 41м2Црниче
Се издава гарсоњера 41м2,Црниче Скопје / Скопје Центар € 200 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 41 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 2 кат Состојба Нов Греење Друго Ориентација Југ Запад

Се издава гарсоњера 41м2 во Црниче,
спроти Рептил на ул.Серска
во нова зграда комплетно опремена со нов мебел и апарати за домаќинство
греење со инвертер клима
ЦЕНА: 200е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
075 314 647 Миле
078 967 010 Силвана
ШИФРА: B790
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 60м2Црниче
€ 290

Се издава трособен стан 60м2,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се издава двособен стан 48м2Црниче
€ 180

Се издава двособен стан 48м2,Црниче

Соби 2 Бањи Квадратура 48 m2
Се издава гарсоњера 25м2Карпош1
€ 200

Се издава гарсоњера 25м2,Карпош1

Соби 1 Бањи Квадратура 25 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје