mk Се издава Гарсоњера во Козле 8,500MKD - 55926

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Гарсоњера во Козле


  • Се издава Гарсоњера во Козле
  • Се издава Гарсоњера во Козле
  • Се издава Гарсоњера во Козле
  • Се издава Гарсоњера во Козле
  • Се издава Гарсоњера во Козле
  • Се издава Гарсоњера во Козле
  • Се издава Гарсоњера во Козле
Се издава Гарсоњера во Козле Скопје / Козле MKD 8500 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 25 m2 Телефон
Гарсоњера Наместеност Наместен Спрат -

Се издава Гарсоњера во Козле. Гарсоњерата е на прв спрат од куќа, има посебен влез и тераса. Погодна е за една особа и за подолг временски период. Контакт до 19 часот
ЛенчеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава наместен двособен стан 40м2Козле
€ 160

Се издава наместен двособен стан 40м2,Козле

Соби 2 Бањи Квадратура 40 m2
Се издава гарсоњера 25м2Карпош1
€ 200

Се издава гарсоњера 25м2,Карпош1

Соби 1 Бањи Квадратура 25 m2
Се издава гарсоњера 41м2Црниче
€ 200

Се издава гарсоњера 41м2,Црниче

Соби 1 Бањи Квадратура 41 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје