za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров


  • Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров
  • Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров
  • Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров
  • Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров
  • Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров
  • Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров
  • Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров
Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров Скопје / Ѓ.Петров MKD 9000 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 38 m2 Телефон
1-собен Спрат -

Гарсоњерата се наоѓа во Ѓорче Петров кај стадионот на втори спрат со лифт во нова зграда од 2015 година. Комплетна кујна плотна за готвење и дополнителен мини шпорет на балкон, посебен гардеробер, опремено купатило со машина за перење алишта, кревет кој се пушта, ТВ, интернет, трпезариска маса за двајца, два плакари и инвертер клима. Мебелот е нов. Греењето на панелки. Комуналиите месечни до 2000 или 3000мкд зависно од трошокот за струја.
АнаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
€ 230

Се издава стан 62м2,Ѓорче Петров

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје