mk Се издава комплетно наместен стан 57м2,Центар 280€ - 53178

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава комплетно наместен стан 57м2,Центар


  • Се издава комплетно наместен стан 57м2Центар
  • Се издава комплетно наместен стан 57м2Центар
  • Се издава комплетно наместен стан 57м2Центар
  • Се издава комплетно наместен стан 57м2Центар
  • Се издава комплетно наместен стан 57м2Центар
  • Се издава комплетно наместен стан 57м2Центар
  • Се издава комплетно наместен стан 57м2Центар
  • Се издава комплетно наместен стан 57м2Центар
Се издава комплетно наместен стан 57м2,Центар Скопје / Скопје Центар € 280 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 57 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 1 кат 1 кат Состојба Реновиран Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се издава наместен стан спорти државна болница. Станот е на 1 спрат во зграда со лифт. Станот има 3 соби (2 спални соби, дневна) и балкон.
ЦЕНА:280е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА: B820
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 57м2Мичурин
€ 240

Се издава трособен стан 57м2,Мичурин

Соби 3 Бањи Квадратура 57 m2
Се издава трособен наместен стан Центар
€ 300

Се издава трособен наместен стан Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се издава луксузно наместен стан 95м2Центар
€ 450

Се издава луксузно наместен стан 95м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 95 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје