za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава комплетно наместен стан во Карпош 4


  • Се издава комплетно наместен стан во Карпош 4
  • Се издава комплетно наместен стан во Карпош 4
  • Се издава комплетно наместен стан во Карпош 4
Се издава комплетно наместен стан во Карпош 4 Скопје / Карпош 4 MKD 0 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 0 m2 FB Линк Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава комплетно наместен стан, штотуку реновиран, во уредна состојба.
Греењето е на струја,а има дополнително и клима уред.
Има 2 спални соби и дневен престој.
Се наоѓа во Карпош 4 на 200м од Скопје сити мол.
ВЕДНАШ ВСЕЛИВ ЗА ЖИВЕЕЊЕ !!!
Aleksandra GlavinovaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje