za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава четворособен стан 65м2,Карпош 2


  • Се издава четворособен стан 65м2Карпош 2
  • Се издава четворособен стан 65м2Карпош 2
  • Се издава четворособен стан 65м2Карпош 2
  • Се издава четворособен стан 65м2Карпош 2
  • Се издава четворособен стан 65м2Карпош 2
  • Се издава четворособен стан 65м2Карпош 2
  • Се издава четворособен стан 65м2Карпош 2
  • Се издава четворособен стан 65м2Карпош 2
Се издава четворособен стан 65м2,Карпош 2 Скопје / Карпош MKD 12000 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 65 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 3 кат Состојба Реновиран Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се издава четворособен стан 65м2,Карпош 2 ка Драмски
Станот е на 3 ти кат ,намесетен
Организиран со 3 спални соби, дневна,кујна,трпезарија ,тоалет,2 тераси
Вселив Веднаш
ЦЕНА: 12.000 ден
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА:D866
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје