za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава 3 собен стан во Карпош 1


  • Се продава 3 собен стан во Карпош 1
  • Се продава 3 собен стан во Карпош 1
Се продава 3 собен стан во Карпош 1 Скопје / Карпош 1 € 105000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 82 m2 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат 4 кат Состојба Реновиран Подрум Да Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Север Југ

Се продава 3 собен стан од 82м2 на Илинденска карши ЗОО и АБЦ Слободен од април
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Сузана Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Урбан Ливинг продава 4 собен стан во Карпош 1
€ 87000

Урбан Ливинг продава 4 собен стан во Карпош 1

Соби 4 Бањи Квадратура 83 m2
Се продава 4 собен стан 54м2Ченто
€ 40000

Се продава 4 собен стан 54м2,Ченто

Соби 4 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје