СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ


  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ Скопје / Карпош 1 MKD 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 130 m2 Телефон
4-собен Наместеност Празен Спрат -

ID6263A

Се продава нов стан во Карпош, во помала зграда која што е во фаза на изградба, а ќе биде вселива во Март 2021 година.

Станот располага со вкупна површина од 130м2, односно 115м2 станбен простор и 15м2 тераса.

Станот има ориентации кон север, исток и југ, а располага со три спални соби, две бањи и еден гостински тоалет.

Греењето на станот е регулирано преку градско парно, исто така на располагање е и гаражно место од 18м2.

New apartment for sale in Karposh, in a small building under construction. The building will be ready March 2021.

The apartment has a total area of 130m2, ie 115m2 of living space and 15m2 of terrace.

The apartment has orientations to the North, East and South sides, with three bedrooms, two bathrooms and a guest toilet.

The heating of the apartment is regulated through central heating.

The apartment has 18m2 garage space.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава двособен стан 52м2Карпош 4
€ 41000

Се продава двособен стан 52м2,Карпош 4

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2
Се продава трособен стан 68м2Карпош 3
€ 65000

Се продава трособен стан 68м2,Карпош 3

Соби 3 Бањи Квадратура 68 m2
Се продава одличен стан 86м2КАРПОШ
€ 1350

Се продава одличен стан 86м2,КАРПОШ

Соби 3 Бањи Квадратура 86 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје