Се продава нов наместен стан во нова зграда 37м2


  • Се продава нов наместен стан во нова зграда 37м2
  • Се продава нов наместен стан во нова зграда 37м2
  • Се продава нов наместен стан во нова зграда 37м2
  • Се продава нов наместен стан во нова зграда 37м2
  • Се продава нов наместен стан во нова зграда 37м2
  • Се продава нов наместен стан во нова зграда 37м2
  • Се продава нов наместен стан во нова зграда 37м2
Се продава нов наместен стан во нова зграда 37м2 Скопје / Ѓ.Петров € 49000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 37 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат 6 кат 6 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Друго Ориентација Југ

Се продава нов наместен стан од 37 м2 на 6ти кат (зградата има 8ката) кој има: претсобје, дневна со кујна, спална соба, тоалет / бања балкон со поглед на реката Вардар и планината Водно, безбедносен аларм, ладење и греење со инветер клима, цена по договор. Точната локација на зградата е помеѓу Стадион Македонија Ѓорче Петров и стадион Млади Лавови. Имотен лист во процедура Shitet banesa e sapo mobiluar 37 m2 ne katin e 6-te (pallati ka 8 kate) i cili ka: korridor, sallon me kuzhine, dhome gjumi, tualet/banjo ballkon me pamje nga lumi Vardar dhe mali Vodno, alarm sigurie, qmimi sipas marreveshjes, ftohje dhe ngrohje me kondicioner inverter. Vendndodhja e saktë e ndërtesës është midis Stadiumit Maqedoni Gjorçe Petrov dhe Stadiumit Mladi Lavovi. lista pronësore në procedurë.
БранкицаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје