za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава нов трособен стан на Водно,60м2


  • Се продава нов трособен стан на Водно60м2
  • Се продава нов трособен стан на Водно60м2
  • Се продава нов трособен стан на Водно60м2
  • Се продава нов трособен стан на Водно60м2
  • Се продава нов трособен стан на Водно60м2
  • Се продава нов трособен стан на Водно60м2
Се продава нов трособен стан на Водно,60м2 Скопје / Карпош € 84000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 60 m2 Телефон
Наместеност Празен Спрат 2 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Исток

Се продава нов трособен стан на Водно,60м2
Со две спални соби,дневна,кујна,тоалет.
Станот е на 2 кат и добро осветлен
Цена: 84.000 е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
076 636 213 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА: D734
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава трособен стан 60м2Хром
€ 53000

Се продава трособен стан 60м2,Хром

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се издава трособен стан 60м2Црниче
€ 290

Се издава трособен стан 60м2,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се издава трособен стан 60м2Кисела Вода
€ 280

Се издава трособен стан 60м2,Кисела Вода

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje