za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава куќа 92м2,Визбегово


  • Се продава куќа 92м2Визбегово
  • Се продава куќа 92м2Визбегово
  • Се продава куќа 92м2Визбегово
  • Се продава куќа 92м2Визбегово
  • Се продава куќа 92м2Визбегово
Се продава куќа 92м2,Визбегово Скопје / Карпош € 65000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 92 m2 Телефон
Спрат Греење Друго Ориентација Север Запад

Се продава семејна куќа во Визбегово
куќата е 92м2 со дворно место 100м2
со чист имотен лист
Веднаш вселива
ЦЕНА: 65.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА: Е401
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава 3-катна куќа 305м2Визбегово
€ 95000

Се продава 3-катна куќа 305м2,Визбегово

Соби 10 Бањи Квадратура 305 m2
Се продава стан 92м2Центар
€ 1250

Се продава стан 92м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 92 m2
МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО
MKD 0

МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО

Соби 0 Бањи Квадратура 1400 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје